₺1.633,39 KDV Dahil
₺2.969,79 KDV Dahil
₺1.888,89 KDV Dahil
₺3.434,35 KDV Dahil

Kadın Takım

Kadınların sıklıkla giymeyi tercih ettiği alt üst takım veya bayan takım son yıllarda farklı tasarımlar ile son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlamıştır. Gerek eşofman takımları olarak gerek ceket pantolon takımları olarak ikili takımlar farklı farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Kadın takımı tasarımları alt üst takım olarak kullanılabilmektedir. Alt üst takım tasarımları oldukça özel olup kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tercihler doğrultusunda kombinleriniz de oluşabilmektedir. Bu kadın takım ürünleri aynı zamanda büyük bir kemerle veya şık bir çantayla veya şık bir ayakkabıyla, şık bir toka, taç ile de süslenebilmektedir. Kadın takımı ürünleri eşofman olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda da gündelik olarak da kullanılabilmektedir. İster sporda ister gündelik olarak ister özel bir arkadaş ortamında da kullanabileceğiniz pek çok kadın takım tasarımları bulunmaktadır. Davet sahibi olduğunuz veya davetli olduğunuz yerlerde elbette şık tasarımları tercih ederek kadın takım giyim sağlayabilirsiniz. Kadın takım modelleri veya çeşitleri kombinlerken ince topuklu ayakkabı, kalın topuklu ayakkabı, dolgu topuk ya da babet ile spor ayakkabı tercih edebilmeniz mümkündür. Tasarımına göre klasik ya da spor giyime sahip olabilmeniz mümkündür. Bu tasarımları kolaylıkla seçim yaparak ve kumaşına göre değerlendirerek tercih edebilirsiniz. İster spor ister klasik giyerek gününüze ve tercihinizi uygun olarak tasarımlardan faydalanabilmeniz ve giyiminizi sağlayabilmeniz mümkün olacaktır. Spor giyinmek istemeniz takdirinde spor ayakkabı ile birlikte eşofman takımı olarak kadın takımı modelleri tercih edebilmeniz mümkün olacaktır. İkili takımlar veya ceket pantolon veya şort bluz kadın takımı tasarımlarda da kullanılabilmesi de mümkündür.

Kadın Takım Modelleri

Dikiş detaylı iplikle örme şeklinde tasarlanmış gündelik takımları tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda eşofman takımlarını da bu doğrultuda tercih edebilirsiniz. Eşofman kadın takım yanı sıra gündelik kullanıma da uygun şık tasarıma sahip kadın takım da bulunmaktadır. Midi boy etekten oluşan ikili takımlar da bulunmakla beraber aynı zamanda etekli kombini takımlarda bulunmaktadır. Etekli kombinlerin yanı sıra pantolon takımlar da bulunmakla beraber aynı zamanda örme kadın takım da tasarlanmıştır. Cep detaylarında bulunan pantolon ceket takımları olabileceği gibi aynı zamanda da rahat kesim takımlar da bulunmaktadır. Deri pantolondan oluşan ikili kadın takım da bulunmaktadır. Aynı zamanda kadife ceket pantolon alt üst takım da bulunmaktadır. Floş satenden oluşan ikili alt üst takım bulunmakla beraber aynı zamanda saten ceket pantolon bayan takım da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra elbise takımda bulunmakla beraber aynı zamanda devetüyü detaylı takımlar da bulunmaktadır. Kadın takım örnekleri veya tasarımları pantolonlardan ulaşabileceği gibi eteklerden, elbiselerden, şortlardan da oluşabilmektedir. Aynı zamanda kadın takım örnekleri bluz olabileceği gibi gömlek, ceket, eşofman üstü de olabilmektedir. Kadın takımı modelleri ikili olarak kombinlenmiş olmakla beraber bu kombinleri bir ayakkabı veya çanta ile veya kemer ile taçlandırabilmeniz mümkündür. Bu kombinleri spor olarak tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda klasik olarak da tercih edebilmeniz mümkün olacaktır. Elbise veya etek olarak da tasarımları bulunan kadın takımları oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu nedenle kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilmekte olup kombinlenmektedir.

Kadın Takım Fiyatları

Kadın takım fiyatları oldukça değişkenlik göstermekte olup kullanılan kumaşın türüne ve kullanım miktarına göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Bunların yanı sıra aynı zamanda kullanılan kemer, otriş, tüy, tül, puantiye, payet, püskül, ip, boncuk, değerli taşlar kadın takım fiyatlarını etkileyebilmektedir. Bu fiyat değişimi kullanılan malzemenin miktarına göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Pantolon ceket veya eşofman takımı veya ikili takım olabileceği gibi aynı zamanda şort ve bluzdan oluşan takımlar da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra etek bluz kadın takım ürünleri de bulunmakla beraber elbise takım olarak da tasarlanmıştır. Bu tasarımların renk yelpazesiyle beraber renge uygun olan tasarım yelpazesi oldukça farklıdır. Pek çok parçada ya da tasarımda zümrüt yeşili, siyah, beyaz, gri, antrasit, taba, mürdüm, lacivert, bej, pudra, haki, vizyon, indigo, lila, mavi, yeşil, petrol, mor, su yeşili gibi tonlarda bulunmaktadır. Bu tonlar üzerine pek çok tasarım ve kadın takım , çeşitleri bulunmaktadır. Kadın takım tasarımları fiyat bilgileri kumaş bilgisine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bazen polyester olabileceği gibi bazen elastan bazen pamuktan olabilmektedir. Kullanılan maddenin kalitesine göre fiyatı da artış gösterebilmekte veya az olabilmektedir. Uçuş uçuş elbise takım da olabileceği gibi ikili etekli takımda da olabilmektedir. Bu tasarımların hepsi farklı farklı çizimleri ve karakteristik çizgilere sahip olup kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ancak bu tercih yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur uygun beden tercih yapmanızdır. Aksi takdirde kadın takım tasarımı sizin üzerinize olmayabilir. Bu nedenle doğru bedeninizi işaretleyerek sipariş vermeniz son derece önem arz etmektedir. Doğru beden ile sipariş vererek hem daha rahat bir giyim konforu sağlayabilir hem de kendinize uygun olan bedeni giyerek ön plana çıkarmak istediğiniz bölgelerinizi ön plana çıkarabilir ya da örtmek istediğiniz bölgeleri örtebilirsiniz. Bu noktada da uygun tasarım tercih edilmesi de oldukça önemlidir. Mini veya midi boy tasarımlar tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda uzun tasarımlar da tercih edebilmeniz mümkündür. Bu seçimi boyunuzun uzunluğuna göre tercih etmeniz ayrıca takımları kullanırken ayrı bir zevk yaşamanızda da etkilidir. Daha uzun boylu görünmek istiyorsanız da tasarımla bütünleşecek olan ayakkabı modeliniz de topuklu olarak tercih edebilmeniz de mümkün olacaktır. Topuklu ayakkabının yanı sıra farklı tasarımlarda da spor ayakkabı veya düz tabanlı başka bir ayakkabı da tercih edebilmeniz kadın takım kullanırken mümkün olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR